February 2017 (3)

Saturday, February 18 2017

Font – z czym się to je?

Czym jest font? Najprościej mówiąc jest to zestaw czcionek, które mogą być unikatowe jak pismo uczniów w klasie. Jednak font ma coś czego brakuje tradycyjnemu pismu – jest zapisane w pliku elektronicznym, dzięki czemu możemy pracować z naszą ulubioną czcionką na dowolnym komputerze.

Continue reading

Tuesday, February 14 2017

Fotografia na czas podróży

Podróże kocha chyba każdy z nas. Kiedy jeszcze mamy możliwość podróżowania z bliskimi nam osobami, prawdopodobnie nic więcej do szczęścia nie jest nam potrzebne. Jednak kiedy wracamy z wojaży, szybko zapominamy o momentach, które chcielibyśmy zatrzymać w pamięci na dłużej. Tutaj niezawodna, jak zawsze, okazuje się fotografia, dzięki której wszystkie ważne dla nas chwile zostają uwiecznione na stałe w naszych albumach.

Continue reading

Wednesday, February 8 2017

Portfolio to najlepsze cv

Słowo zasadniczo odnoszące się do teczki. Takiej, którą powinien mieć ze sobą każdy ubiegający się o prace artysta. Jednak portfolio to nie tylko dodatek dla przedstawicieli świata kulturowego. Może być ono natomiast pomocne w prezentowaniu dokonań osób na wielu stanowiskach. A także stać się podstawą przedstawienia najważniejszych dokonań danej firmy. Przydaje się zawsze, kiedy trzeba się wykazać lub zaprezentować swoje dokonania. Także te niezwiązane ze stricte artystyczną działalnością.

Continue reading