March 2017 (5)

Wednesday, March 29 2017

Drukarnia cyfrowa – korzyści ze stałej współpracy

Dla wielu osób kontakty z drukarnią cyfrową są koniecznym etapem pracy, tak jest też w moim przypadku. Zależy mi na tym, aby cena była atrakcyjna, a jakość wydruków dobra. Długo szukałam takiej oferty, która pozwoli mi nawiązać stałą współpracę. Po czasie widzę jeszcze więcej zalet takiego rozwiązania.

Continue reading

Wednesday, March 22 2017

Jak przygotować grafikę do druku?

Aby zrozumieć na czym polega praca grafika komputerowego należy sobie uświadomić, iż projektowanie graficzne to nie tylko tworzenie pewnych przekazów i informacji za pomocą obrazów graficznych, ale także dbanie o to, aby stworzony projekt nadawał się do wydruku bądź umieszczenia go na stronie internetowej. W swojej codziennej pracy zawodowej często spotykam się z pytaniami, co należy zrobić, aby zminimalizować ryzyko błędów, a tym samym zapobiec odrzuceniu projektu przez klienta bądź konieczności nanoszenia poprawek. Kwestią podstawową jest oczywiście wysokiej jakości projekt, który spełni nie tylko oczekiwania klienta, ale także wszystkie podstawowe standardy obowiązujące w projektowaniu graficznym. Jednak równie ważne jest to, aby klient mógł oddać projekt do druku z gwarancją, iż będzie on równie dobry jak na ekranie komputera.

Continue reading

Sunday, March 19 2017

Wzorcowa reklama firmy

Każda firma dbająca o swoją widoczność na rynku jak i szybkie dotarcie do klienta chce uzyskać jak najlepszą reklamę. Toteż tak ważne jest dopasowanie odpowiednich produktów, które będą swoiście przedstawiały to, czym dane przedsiębiorstwo się zajmuje. Należą do nich wizytówki firmowe, których dobrze opracowany projekt graficzny może zdziałać cuda.

Continue reading

Monday, March 13 2017

Mój początek z fotografią sferyczną…

Gdyby ktoś miał mnie zapytać, czym jest dla mnie fotografia (a ja chciałabym mu akurat udzielić jakieś “mądrej” odpowiedzi), to z pewnością powiedziałabym, że jest to mój “drugi mąż”, który co chwilę uwodzi mnie czymś innym.

Continue reading

Friday, March 10 2017

Notes z reklamą firmy

Marketing firm przyjmuje różnorakie postaci, w końcu w obecnych czasach ceni się bezpośrednie docieranie do klienta, toteż działy marketingu stawiają na rozwiązania, które mają to umożliwić. Jednym z nich są gadżety z logo danej marki, wręczane potencjalnym klientom i kontrahentom.

Continue reading