May 2017 (4)

Thursday, May 18 2017

Oryginalne reklamowe teczki papierowe

W dzisiejszych czasach reklamowe teczki papierowe, mogą okazać się wspaniałą formą reklamy nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla niewielkich, lokalnych przedsiębiorców, którzy poszukują taniej i bezpiecznej reklamy. Każdy kto chce poprawić wizerunek swojej marki i zwiększyć zainteresowanie swoimi towarami i usługami, jak najszybciej powinien skorzystać z mojej oferty i zamówić oryginalne reklamowe teczki papierowe.

Continue reading

Monday, May 15 2017

Po kształty sięgaj z głową

Kształty to zawsze jest coś, co przykuwa uwagę, więc należy umiejętnie się nimi posługiwać, aby zamierzony efekt został osiągnięty. Zwykle przywiązuję do nich dużą wagę, ponieważ mają sporą moc.

Continue reading

Wednesday, May 10 2017

Winietki weselne – jak ja to robię?

Grafikiem komputerowym jestem od 5 lat. Od trzech zajmuję się głównie projektowaniem druków okolicznościowych, a więc zaproszeń na wesela czy winietek ślubnych. W ostatnim czasie coraz popularniejszym rozwiązaniem jest właśnie projektowanie własnych wzorów, a nie korzystanie z tych gotowych rozwiązań.

Continue reading

Sunday, May 7 2017

3 rzeczy, o których musisz pamiętać drukując online

Drukowanie przeróżnych projektów lub materiałów graficznych jest możliwe dziś na wiele sposobów. Ja szczególnie chciałabym zwrócić uwagę na drukowanie online. W końcu nadal mogą istnieć osoby, które nie zdają sobie sprawy z istnienia takiej możliwości.

Continue reading