Obrazy do salonu

Pomyślałam, że warto postawić na obrazki. Wypełniają one niesamowicie ściany, a będę mogła je ułożyć jak tylko chce. Tak samo ich wypełnienie może być wybrane tylko przeze mnie. Koszt takich obrazów także nie jest za duży, więc skoro są same plusy tego pomysłu to dlaczego by nie skorzystać?

Jak wykonać obraz?

Najlepiej zrobić zdjęcie pustej ściany, a następnie po wrzuceniu jego na komputer, programem poustawiać sobie ramki ze zdjęć tak żeby ładnie to wyglądało. Zapobiegnie to zbędnemu wbijaniu gwoździ w ścianę, a także pomoże w wyborze ilości ramek, które musiałam dokupić.

Druk obrazów do salonu

Jeśli chodzi o ten aspekt to najlepiej jest wykonać to przez internet. Tak samo można zlecić grafikowi zrobienie odpowiedniego obrazu, a następnie wydrukowanie go. Ja mam ten plus, że sama zajmuję się grafiką i mogłam zrobić to sama. Miałam tą pewność, że będzie on dobrej jakości i nie uciekną mi żadne szczegóły. Efekt jaki uzyskałam dzięki zleceniu drukowania jest znacznie lepszy niż wyrób końcowy naszej drukarki domowej.

Wypełnienie pustej ściany w moim salonie nie musi być wcale kosztowane. Tak samo jeśli chodzi o wygląd to mogłam uzyskać fantastyczny efekt dzięki małej pracy. Wygląd zależny jest tylko i wyłącznie ode mnie. Pomysłów jak wypełnić pustą ścianę jest znacznie więcej, ale ten jest sprawdzony, polecam.